عربی یازدهم

بچه دوم خانواده خیلی وضعیت باحالی داره، از یه طرف وقتی به دنیا میاد بچه اول حس میکنه یکی اومده جاش و تنگ کنه از طرفی پدر و مادر دیگه اون حساسیت‌­های بچه اول رو ندارن و یه جورایی انگار خودش باید گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون.

اما هر چی بزرگتر میشه آروم آروم بخشی از مسئولیت‌­های جدی خانواده رو به دوش میکشه و از طرفی بچه اول که خیلی از اومدن بچه دوم خوشحال نبود حالا کم کم حس میکنه یه دستیار و رفیق باحال پیدا کرده که میتونه روش حساب کنه و دوتایی با هم خرابکاری کنن و دهنشون قرص باشه و کسی نفهمه.

ما تو «آکادمی عربی» یازدهمی‌­های عزیزمون رو عین بچه دوم دوست داریم، ولی نه با حساسیت کمتر از بچه اول، چون اعتقاد داریم عربی یازدهم جای بسیار حساسی از فرآیند یادگیری عربی دانش‌­آموز هست و عملاً دانش‌­آموزای یازدهمی آروم آروم دارن خودشون رو آماده میکنن برای انتخاب رشته و دانشگاه و آینده جذاب و قشنگشون، پس یادتون باشه ما شمارو خیلی دوست داریم، قد همه خوبیای دنیا، و مثل کوه پشتتون هستیم…

وضعیت عربیت چطوره؟

صحیح‌­ترین روش یادگیری لغت این است که لغات را در متن بخوانید و لغات سخت یا فراموش شونده را علامت گذاری کنید و در بازه­های زمانی کوتاه و نزدیک به هم آنهارا تکرار کنید، در این صورت در امتحانات هم حتی در صورت تغییر جمله­‌ها می­‌توانید‌ به راحتی ترجمه انجام داده و نمره کامل کسب کنید.

*حفظ کردن ترجمه­‌ی جمله­‌ها بسیار غلط و ناکارآمد است، به جای حفظ کردن جمله­‌ها، لغت‌­ها را در متن یادبگیرید.

قطعاً نه، فقط بررسی و حفظ­ کردن معنی لغت‌­ها در این قسمت اکتفا کنید.

در قواعد عربی یازدهم درس­هایی مانند جملات شرطی، جمله وصفیه، شکل‌­های مختلف معانی فعل مضارع موضوعاتی است که به شدت به پیش ­نیازهای سال­‌های متوسطه اول و مخصوصاً عربی دهم نیاز دارد.

اگر این پاسخ برای حل مشکل شما کافی نبود حتماً در قسمت پشتیبانی پیام بگذارید تا بیشتر راهنماییتان کنیم.

توجه داشته­ باشید مجموع ساعت مطالعه عربی در هفته مهم است، اما مهم­‌تر از آن پیوستگی و نزدیک بودن زمان های­مطالعه و تمرین عربی است یعنی به طور مثال اگر در یک روز 3 ساعت عربی مطالعه و تمرین کنید قطعاً به اندازه 3 روز پیوسته ولی هرروز1 ساعت کارآیی و اثر بخشی ندارد.

پس بهترین مدل این است که زمان مطالعه و تمرین را کاهش داده ولی تعداد روزها را در هفته بیشتر کنید.

محصولات عربی یازدهم

مقاله های عربی یازدهم

اگه احتیاج به مشاوره و راهنمایی داری، میتونی باهامون تماس بگیری و یا فرم زیر رو پر کنی تا خودمون خیلی زود بهت زنگ بزنیم:

ارسال درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید