عربی هشتم

عربی پایه هشتم دومین جاییه که توی سال‌های تحصیلی با عربی مواجه میشین.

قدیما که خانواده­‌ها پر جمعیت­‌تر بود، زیاد پیش میومد که یه خانواده‌­ای 6 تا بچه داشته باشه، الان به ندرت همچین چیزی می­‌بینید.

ولی اگه بخوایم از حس بچه پنجم یه خانواده 6 فرزندی بهتون بگم همین قدر کافیه که این بنده خداها نه از امکانات «ته تغاری» بودن برخودارن نه خیلی قاطی بحثای مهم و جدی خانواده میشن.

یه چیزی بین ته تغاری بودن و نبودن، اصلاً یه حس بدی هم نسبت به «ته تغاری» دارن چون ایشون با اومدنش جایگاه ویژه «ته تغاری» بودن و از اینا گرفته.

ولی این بچه‌­های ما قبل «ته تغاری» تو آکادمی عربی دقیقاً از همون امکانات ویژه ته‌­تغاری­‌ها برخوردارن چون ما هشتمی‌­های عزیزمون رو اینقدر دوست داریم که همه جوره کنارشون هستیم و این فضا رو براشون ساختیم و هر چی بخوان میسازیم که هیچوقت از پیشمون نرن. خلاصه که هشتمی جونم بمون تا بمونم.

عربی هشتم اولین جاییه که دانش آموزان با مفهوم پایه‌ای و بسیار مهمی به نام “فعل” در عربی آشنا می‌شوند و از آنجایی که این موضوع یکی از ستون‌های اصلی در زیر بنای یادگیری عربی شما به حساب می‌آید و تا عربی سال دوازدهم همراه شما هست، باید آن را خیلی جدی و به صورت اصولی و خوب فرا بگیرید.

برای آشنایی با ” کتاب عربی هشتم ” کلیک کنید.

راهنمای یادگیری عربی پایه هشتم

من عربی هفتم و خوب نخوندم به همین خاطر عربی هشتم یاد نمی گیرم، چیکار کنم؟

به جرات می­گویم عربی هفتم پیش ­نیاز عربی هشتم نیست، چون در عربی هفتم دانش­ آموزان برای اولین بار با این درس آشنا می­شوند، موضوعات قواعدی سخت و مهمی مطرح نشده است.

پس اگر در عربی هشتم مشکل دارید، دلیل این مشکل را فقط در همین سال دنبال کنید!

اگر نیاز به کمک و مشاوره بیشتر دارید به ما پیام بدهید.

مهم ترین موضوع قواعد عربی هشتم چیه؟

موضوع فعل که مهم­ترین موضوع عربی نظام جدید است در عربی هشتم کلید میخورد و تا عربی دوازدهم به طور متناوب با آن مواجه خواهید بود، توصیه میکنم موضوع یادگیری فعل را خیلی جدی بگیرید.

بهترین روش برای یادگیری موضوع فعل چیه؟

شما برای یادگیری موضوع فعل در کنار فهمیدن – یادگرفتن – حفظ کردن به شدت تیاز به تمرین تشریحی شامل پیدا کردن فعل­های مختلف در جمله و ساختن صیغه­های مختلف فعل دارید. اگر در این مورد به اطلاعات بیشتری نیاز دارید به ما پیام بدهید یا با ما تماس بگیرید.

من قصد ادامه تحصیل در رشته انسانی و شرکت در کنکور انسانی دارم برای قوی تر شدن عربی از الان چه کاری انجام بدم؟

روی این موضوعات از همین الان به طور ویژه زمان بگذارید:

1- ترجمه و معنی لغت عربی هفتم و عربی هشتم

2- تمرین بی ­وقفه و مستمر روی موضوع فعل و ساختار­های آن و ترجمه فعل در شکل ­های مختلف

محصولات عربی پایه هشتم

مقاله های عربی پایه هشتم

اگه احتیاج به مشاوره و راهنمایی داری، میتونی باهامون تماس بگیری و یا فرم زیر رو پر کنی تا خودمون خیلی زود بهت زنگ بزنیم:

ارسال درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

با هر بار خرید، 20% مبلغ به عنوان اعتبار به کیف پول شما اضافه میشه :)