دوره آموزشی میماس ویژه آموزش قواعد عربی می باشد که برای دانش آموزان پایه هفتم تا پایه دوازدهم به صورت مجزا تهیه شده است. در این دوره آموزشی شما صفر تا صد قواعد عربی رو در مدت زمان کم آموزش خواهید دید و از دوره میماس میتوان به عنوان دوره آموزش قواعد عربی به زبان ساده نیز یاد کرد.

دوره فشرده و ویدئویی آموزش قواعد عربی میماس به همراه جزوه pdf آموزش قواعد عربی برای شما دانش آموزان عزیز طراحی شده که بعد از خرید به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت.

 
 

 

 

آموزش ویدئویی قواعد

 
 

 

 

جزوه خلاصه قواعد عربی 

آموزش درس به درس

پشتیبانی فنی

 
 

 

 

پشتیبانی درسی

آموزش قواعد عربی متوسطه اول

آموزش قواعد عربی متوسطه دوم

 

یکی از جذاب‌­ترین و پرمخاطب­‌ترین دوره­‌های مجموعه «آکادمی ­عربی» دوره آموزش قواعد عربی به نام «میماس» است و این جذابیت دلیل بسیار ساده‌­ای دارد:

ما در مجموعه تخصصی آکادمی ­‌عربی با بررسی­‌های دقیق و فراوانی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که در کنار دوره‌­ای مانند «تیتان» که به آموزش ترجمه و قواعد عربی بطور همزمان می­‌پردازد، بخش زیادی از دانش ­آموزان وجود دارند که فقط و فقط در موضوع «آموزش قواعد عربی از هفتم تا دوازدهم» دچار مشکل هستند.

چنین دوره‌­ی آموزشی در بازار به گونه‌ای که فقط به آموزش قواعد عربی بپردازد، وجود ندارد و از آنجا که رسالت ما در آکادمی عربی تامین تمام نیازهای مربوط به آموزش عربی در کشور است، تصمیم گرفتیم تا دوره‌ای صرفا و اختصاصاً برای موضوع «قواعد عربی» آماده کنیم که در کنار رفع نیاز همان سال تحصیلی بتواند به دانش‌آموزانی که به هر دلیل در موضوع قواعدی سال‌های قبل خود هم احساس ضعف می‌کنند یاری برساند تا با پایه­‌ای قوی­‌تر و محکم‌­تر سال تحصیلی را به پایان برسانند.

نکته جالب توجه دیگری که وجود دارد این است که قواعد عربی به دلیل پیوستگی موضوعات به یکدیگر، معمولا شرایط دشوارتر و چالشی‌­تری برای دانش‌­آموز ایجاد می‌­کنند تا موضوع ترجمه، به عبارت بهتر، قواعد هرسال تحصیلی، حتما در سال­‌های بعدی هم مورد نیاز دانش‌­آموز هست.

ولی در مورد ترجمه عربی اینطور نیست، یعنی به طورمثال دانش‌آموز دوازدهمی که در قواعد عربی دوازدهم به­ طور کامل مشکل یادگیری قواعد را برطرف کند و هیچ نیازی به تهیه دوره‌­های کامل مشکل یادگیری قواعد عربی را برطرف کند و هیچ نیازی به تهیه دوره­‌های کامل (تیتان) دهم و یازدهم ندارد و به این صورت هم در هزینه هم در زمان صرفه‌­جویی انجام می­‌دهد.

علاوه بر این دوره توی کانال آپارات آکادمی عربی هم میتونین کلی محتوای رایگان مربط به قواعد عربی هفتم تا دوازدهم پیدا کنین.

 

آموزش قواعد عربی به سبک میماس

دیدین این بیسکویت کرمدارها چقدر خوشمزه‌ان؟!

یه روزی یکی از دوستان به همراه بچه 5 ساله­‌ش که خیلی شیرین هست برای یه کاری اومدن آکادمی که بهم سر بزنن، روی میز پذیرایی اتاقم از این بیسکویت کرم­دارها چیده بودم و وقتی من و دوستم مشغول صحبت شدیم بعد از چند دقیقه با یه صحنه جالب مواجه شدیم، بچه دوستم همه‌­ی بیسکویت‌­ها رو باز کرده بود و کرم وسطش خورده بود و بیسکویت­‌های بیچاره رو کنار انداخته بود. دوستم با دیدن این صحنه به پسرش یه اخمی کرد و گفت چرا این کار رو کردی؟

بچه با بهت و تعجب گفت، آخه فقط کرم وسطش رو دوست داشتم، بعد رو کرد به من و گفت، عمو؟!

«میشه از این به بعد فقط کِرِم بخری آخه بیسکویتش رو دوست ندارم!»

دقیقاً همین داستان جرقه­‌ی تولید محصول «میماس» شد! یعنی عربی که فقط کِرِم وسطش باشه ترجمه و حل ­تمرین و… نباشه، فقطِ فقط قواعد داشته باشه!

ویژگی‌های دوره آموزش قواعد عربی

1- وقت شما در آموزش عربی هدر نمی­دهد و فقط به «آموزش قواعد» می­پردازد.

2- هزینه کاملاً به صرفه و اقتصادی برای آن در نظر گرفتیم تا به طور همگانی حلال مشکل «قواعد عربی» باشد.

3- قابلیت استفاده به صورت «تک پایه » و یا در صورت نیاز تجمیع پایه­ها را دارد.

مثال: می­توانید فقط قواعد عربی دهم انسانی (یا هر پایه یا رشته دیگری) تهیه کنید و در صورت نیاز می­توانید کل قواعد عربی هفتم تا نهم یانهم تا دوازدهم را اتخاب کنید.

4- در حین آموزش قواعد، تمرین به اندازه کافی برای شما حل می­شود که حل تمرین هم بیاموزید.

5- در کنار این دوره  جزوه مکمل قواعد هم به شما داده می­شود.

6- هیچ نیازی به آموزش ویدئویی یا کتاب و منبع دیگری برای قواعد نخواهید داشت.

چرا باید این دوره رو از "آکادمی عربی" تهیه کنم؟

آکادمی عربی به عنوان “اولین و تنها” مجموعه تخصصی آموزش عربی از پایه هفتم تا پایه دوازدهم به دلیل اینکه صرفا و تخصصی به موضوع درسی عربی و راهکارهای آموزش و یادگیری آن می‌پردازد، این توانایی را دارد که در هر بازه زمانی متناسب با نیاز دانش آموزان کامل­‌ترین و کاربردی­‌ترین محصولات را که نمونه‌­ی آن در هیچ موسسه­‌ای وجود ندارد، تولید نماید و مهم­‌تر از همه اینکه این محصولات از پشتیبانی فنی و علمی کاملا ویژه برخوردار است.