دوره رئا ویژه آموزش ترجمه، لغات و حل تمارین کتاب درسی عربی و به صورت مجزا برای پایه های هفتم تا دوازدهم تولید شده است. اگر شما به قواعد عربی مسلط هستید و به دنبال دوره و راهنمایی برای آموزش ترجمه و لغات کتاب درسی خودتان میگردید، این دوره دقیقا برای شماست.

آموزش ویدئویی ترجمه و تمارین کتاب درسی

جزوه حل تمرین و ترجمه خط به خط متن کتاب

آموزش درس به درس

پشتیبانی فنی

پشتیبانی درسی

دوره آموزش رئا متوسطه اول

قصه‌ی تولد دوره "رئا" ...

یادمه یه روزی سر کلاس، وقتی داشتم معنی متن درس و حل تمرین­ های کتاب درسی میگفتم و تو همون حالتی که تند و تند همه­ ی بچه ها داشتن ترجمه متن و حل ­تمرین هارو از من میشنیدن و وارد جزوه میکردن یه نفر از بچه ها داشت نگاه می­کرد و گوش میداد، اونقدر این موضوع تو جلسات بعدی هم تکرار شد تا اینکه یه ­روز ازش پرسیدم چرا تو مثل بقیه نمینویسی و فقط گوش می­کنی؟! جواب خیلی جالبی داد.

این دانش ­آموزم جواب داد، من زمانی که فقط جزوه مینویسم هیچی نمیفهمم و وقتی از روی جزوه میخوام ترجمه ­ها رو بخونم اصلا یاد نمیگیرم، ولی وقتی نگاه میکنم و گوش میدم بعداً جزوه رو از دوستام بگیرم با یه مرور کامل همه چی تو ذهنم ثبت میشه.

مدل یادگیری خیلی دانش ­آموزها «دیداری-شنیداری» هست واین دقیقا دلیل تولید محصول منحصر به فرد «رئا» در آکادمی عربی بود.

دوره رئا شامل چه چیزهاییه؟

  1. آموزش ویدئویی ترجمه خط به خط متن کتاب درسی
  2. آموزش المعجم و لغات مربوط به هر درس
  3. حل ویدئویی تک به تک تمارین کتاب درسی
  4. آموزش ترجمه بخش حوار کتاب درسی
  5. پشتیبانی و رفع اشکال در گروه مخصوص

این دوره به درد چه دانش آموزانی میخورد؟

این دوره برای تمام دانش آموزان پایه هفتم تا دوازدهم که فقط در ترجمه متن درس عربی مشکل دارند مناسب است. این دوره آموزشی برخلاف دوره تیتان که آموزش ترجمه و قواعد رو باهم در برمیگیرد و یا برخلاف دوره میماس که فقط آموزش قواعد عربی را دارد، فقط  شامل ترجمه متن کتاب درسی و حل تمارین است.

آیا استفاده از این دوره به پیش نیاز احتیاج دارد؟

این دوره صرف نظر از اینکه سطح درس شما چطور است و بدون احتیاج به هر پیش نیازی می­تواند به شما در یادگیری ترجمه و لغات درس کمک کند.