دوره آموزش عربی تیتان، شامل آموزش قسمت‌های ترجمه، تمرین‌های کتاب، آموزش قواعد، موضوعاتی مثل مترادف، متضاد، جمع مکسر و نکته‌های ترجمه‌ای و به طور کلی هر چیزیست که یک دانش آموز توی زنگ عربی داخل مدرسه دریافت میکنه و البته که این دوره، این آموزش‌ها رو به طور کامل‌ و جامع‌تر داره.

دوره جامع تیتان، کامل ترین دوره آفلاین آموزش عربی نظام جدید، برای هر پایه تحصیلی از هفتم تا دوازدهم به صورت مجزا تهیه شده و شما رو از شرکت در هر دوره و کلاس عربی دیگه ای بی نیاز میکنه. هر چیزی که توی کتاب درسی تون باشه به علاوه کلی تکنیک ها و اطلاعات تکمیلی دیگه توسط بهترین اساتید به شما آموزش داده میشه و میتونید بارها و بارها ویدئوهای درسی رو ببینید و از پشتیبانی اختصاصی استاد مهدی ترابی برای رفع اشکالات درسی هم بهره مند بشید!

آموزش ویدئویی و آفلاین

امکان خرید کتاب مکمل

آموزش درس به درس

پشتیبانی فنی

 
 

 

 

پشتیبانی درسی

دوره آموزش عربی متوسطه اول

دوره آموزش عربی متوسطه دوم

به آموزش عربی به سبک تیتان

اگه یه جلسه غیبت کنیم درس و چجوری یاد بگیریم؟
من عربیم ضعیفه چون بعضی سال‌ها معلم عربیم خوب بود بعضی سال ها نه!
اگه بخوام معلم عربی خوب داشته باشم باید حتما مدرسه غیرانتفایی خوب برم که پول زیادی میخواد!
همین حرف ها و نگرانی‌های بچه‌ها ما را سوق داد که دوره‌ای تولید کنیم به اسم تیتان «زنگ عربی» که بدون نیاز به کلاس عربی مدرسه همیشه از درس عربی نمره عالی بگیری.

دوره تیتان (زنگ عربی) شامل چیه؟

دوره تیتان یا همون زنگ عربی، کتاب درسی عربی هر پایه رو بطور کامل پوشش میده.

محصول تیتان (زنگ عربی) شامل قسمت‌های ترجمه، تمرین‌های کتاب، آموزش قواعد، موضوعاتی مثل مترادف، متضاد، جمع مکسر و نکته‌های ترجمه‌ای و به طور کلی هر چیزی که یک دانش آموز توی زنگ عربی داخل مدرسه دریافت میکنه هست و البته که این دوره، این آموزش‌ها رو به طور کامل‌ و جامع‌تر داره.

نحوه تدریس تیتان چگونه است؟

ساعات آموزشی هر پایه‌ای متفاوت است.

قسمت خلاقانه‌ای که توی آموزش این دوره در نظر گرفتیم، شبیه سازی دوره با کلاس درسی مدرسه است!

همونطور که در زنگ عربی مدرسه، معلم تمام مطالب یک درس رو در یک جلسه نمیگه و اون رو در غالب بخش‌های کوچیکتر و در چند جلسه تدریس میکنه، ما هم اومدیم در دوره زنگ عربی همین کار رو کردیم.

مثلاً اول متن درس به صورت کلمه به کلمه و خط به خط  ترجمه میشه، جلسه بعدی قواعد بهش گفته میشه، بعد مترادف متضادهای اون درس بررسی میشه و … .

احتمالا این مثال بامزه رو شنیدین که میگن یه فیل بزرگ رو چه‌جوری میشه خورد؟ جوابش میدونی چیه؟

 لقمه‌لقمه !

ما هم اومدیم گفتیم: درس بزرگ عربی رو چه جوری میشه یاد گرفت؟ لقمه‌لقمه. دانش‌آموزان وقتی که هر کدوم از این مطالب رو کوچولو کوچولو میبینه و بعدش بلافاصله بعد از تموم شدن، یک آزمون کوچیک ازش گرفته میشه که باعث میشه اون قسمت قشنگ توی ذهنش تثبیت بشه.

دوره تیتان برای چه دانش‌آموزی مناسب‌تره؟

دوره تیتان جوری طراحی شده که متناسب با شرایط و وضعیت هر دانش‌آموزی، براش مفید  داشته باشه.

یعنی از ضعیف‌ترین دانش‌آموز تا قوی‌ترین دانش‌آموزان، حتی ورودی مدارس تیزهوشان هم می‌تونن به‌طور کامل از زنگ عربی استفاده کنن.

 چرا؟!

چون قسمت‌های مختلفی که براش در نظر گرفته شده، مثل یک سفره بازهست که هرکس به اندازه اشتهای خودش برداشت می‌کنه..

 

مثلا برای دانش‌آموزی که ضعیف‌تر است به اندازه خود کتاب درسی  و برای دانش‌آموزی که قوی‌ترهستش، بخشی برای تمرین‌های تکمیلی و قواعد درمتن گذاشته شده که دانش‌آموز به طورکامل از اون‌ها استفاده کنه.

محتوای دوره تیتان چه چیزهایی است؟

محتواهایی که داخل دوره قرار میگیره به ترتیب شامل موارد زیر است:

 الف) داخل هر درس دانش‌آموز اول مقدمه کوتاه در مورد درس میبینه و با اون درس آشنا میشه.

ب) قسمت آموزش ترجمه‌ی متن درس است که جالبه بدونیم که این متن درس هم به صورت کلمه به کلمه داخل ویدیو ترجمه میشه و هم داخل جزوه‌ای که برای بچه‌ داخل پنل‌شون بارگذاری شده وجود داره.

پ) بعد از اون لغات جدید درس بررسی میشه.

ج) سوالاتی که از متن کتاب درسی طراحی شده جواب داده میشه.

د) قسمت آموزش قواعد.

ر) قسمت حل تمرین‌های کتاب درسی.

 یعنی تا اینجا میتونیم بگیم کتاب به طور کامل با تمام جزئیات کتاب درسی بررسی میشه ولی ما به این هم اکتفا نمی‌کنیم.

 قسمت‌های تکمیلی مثل: (جمع مکسرها، مترادف، متضادها و درنهایت تمرین‌های تکمیلی اضافه‌تر از تمرین کتاب درسی و همینطور قسمت پایانی قواعد درمتن) هم در دوره آورده شده است.

یعنی ما داخل این دوره متن کتاب درسی که بسیار بسیار مهم است، دوبار بررسی می‌کنیم یک بار از نظر معنایی و به صورت ترجمه کلمه به کلمه، یک بار دیگه بعد از اینکه تمرین کتاب رو از نظر قواعد حل کردیم و مسلط شدیم.

 

کلاس بهتر هست یا دوره تیتان (زنگ عربی)؟

این سوال جواب قطعی نمی‌تونه داشته باشه و خیلی به ویژگی‌های فردی هر دانش آموز بستگی داره.

مثلا برای دانش اموزی که تمرکز پایینی داره و به راحتی حواسش پرت میشه و یا دانش اموزی که انرژی بالایی داره و دائما در حال جنب و جوش هست، طبیعتا حضور درفضای کلاس خیلی کمک‌کننده است.

اما برای دانش‌آموزهای هدفمند و خانواده‌هایی که کنار دانش آموزاشون هستند و روند درسی دانش‌آموزان را کنترل می‌کنن، میتونه خیلی مفید باشه.

یکی دیگه از مزیت‌های دوره‌ی آفلاین نسبت به کلاس درسی این هست که شما میتونین خیلی راحت دوره رو برای خودتون شخصی سازی کنین.

دیگه با یک جلسه غیبت از کلاس درس عقب نمیمونین و یا اینکه میتونین یک جلسه آموزشی رو باها و بارها ببینید.

ضمن اینکه دانش‌آموز وقتی توی کلاس حضوری میشینه، مجبور میشه خودش رو با شرایط بقیه بچه‌های کلاس وفق بده و هماهنگ کنه، اما وقتی این دوره رو تهیه میکنه انگار یه کلاس خصوصی با قیمت یک سوم جلسات خصوصی رو برای خودش داره و میتونه هرلحظه که میخواد ازش استفاده کنه.

دوره تیتان dvd هست و یا روی سایت قرار گرفته؟

خب ما با توجه به تجربه‌ای که توی تهیه و انواع  دوره‌ها برای دانش‌آموزان کنکوری داشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که با توجه به گرونی که وجود داره توی تهیه وسایل آموزش، از کاغذ گرفته تا بقیه اقلام مثل دی‌وی‌دی و حتی هزینه‌های ارسال، اگه قرار باشه که این دوره‌ها به شکل یک بسته فیزیکی برای دانش‌آموز ارسال بشه، حداقل قیمت باید یه چیزی حدود یک میلیون و سیصد تا یک میلیون و پانصد هزار تومان باشه

 بنابراین تصمیم گرفته شد این دوره را با حداقل‌ترین قیمت ممکن که هم از سود خودمون کم کنیم و هم از پرداخت هزینه اضافه‌تر، در اختیار خود خانواده‌ها قرار بدیم.

به خاطر همین ویدیوها روی نرم افزاری به اسم اسپات پلیربارگذاری میشه و شما نیاز به دانلود چیزی ندارید و فقط یک بار به کمک تیم پشتیبانی ما که با شما تماس می‌گیرند و ارتباط برقرار می‌کند به راحتی در کمتر از یک دقیقه می‌تونید اسپات پلیر رو روی سیستم خودتون نصب کنید و بعد از آن، هر زمانی که خواستید دوره زنگ عربی را روی سیستمتون می‌تونین مشاهده کنین.

جزوه‌ها هم به صورت pdf در اختیار شما قرار میگیره تا خودتون با هر کیفیت و به هر میزانی که می‌خواید هزینه کنید، بتوانید پرینت بگیرید!

چون طبیعتاً اگر قرار باشه که با توجه به هزینه‌های کاغذ و چاپ، ما برای همه دانش آموزان با کیفیت بالا چاپ کنیم، به ناچار مجبور میشیم قیمت این دوره‌ها رو بالاتر ببریم.

ولی ما ترجیح دادیم بین سود بالاتر و بالارفتن هزینه‌ها، شرایط رو جوری ایجاد کنیم که هر دانش‌آموزی تو هر نقطه‌ای از کشور بتونه از این خدمات و امکانات استفاده کنه مخصوصا الان که فضای کنکور داره به سمتی که نمره امتحانی و نمره تشریحی و معدل اهمیت بیشتری نسبت به تست داره پیدا میکنه.

بعد از تهیه دوره تیتان، به چیز دیگه‌ای برای عربیم نیاز دارم؟

یکی از تفاوت‌ها و مزیت‌های بزرگ آکادمی عربی نسبت به هر مجموعه یا هر فرد دیگری که برای درس عربی خدمات و محصولات ارائه میده، این هست که ما داخل آکادمی عربی مبنامون این هست وقتی دانش آموزی میاد و به ما اعتماد میکنه، باید دانش‌آموز را تا آخر سال بیمه کنیم و به عبارت بهتر از هر چیز و هرهزینه‌ دیگه‌ای بی‌نیاز کنیم به خاطر همین شما با تهیه دوره تیتان مثل تمام دوره‌های دیگه آکادمی عربی تا آخر سال نیاز به تهیه هیچ ابزار آموزشی دیگری از کتاب، جزوه یا حتی ویدئو و کلاس دیگه‌ای نخواهید داشت.

پشتیبانی و رفع اشکال دوره تیتان به چه صورت هست؟

پشتیبانی و رفع اشکال برای این دوره جزء ویژگی‌های خارق‌العاده و فوق‌العاده هستش که فقط آکادمی عربی به عنوان اولین مجموعه تخصصی درس عربی می تواند ارائه بدهد.

 یعنی ما داخل آکادمی عربی یک مجموعه پشتیبانی داریم که خود استاد ترابی این مجموعه رو هدایت می‌کنه و جاهایی که نیاز هست خود استاد پاسخ میدن و پاسخ پشتیبان‌ها رو بررسی می‌کنن.

پشتیبانی و رفع اشکال به این شکل هست که دانش‌آموز بعد از اینکه دوره رو تهیه کرد، از طریق تلگرام یا واتساپ آکادمی عربی میتونه بیاد و اشکالاتش رو بپرسه.

فرقی نداره که این مشکل، درسی باشه و یا فنی، پشتیبانی و رفع اشکال به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته برای دانش‌آموز وجود دارد.

چرا باید این دوره را از " آکادمی عربی " تهیه کنم؟

آکادمی عربی  به عنوان اولین و تنها مجموعه تخصصی آموزش عربی از پایه هفتم تا پایه دوازدهم به دلیل اینکه صرفا و تخصصی به موضوع درسی عربی و راهکارهای آموزش و یادگیری آن می‌پردازد، این توانایی را دارد که در هر بازه زمانی متناسب با نیاز دانش آموزان کامل­‌ترین و کاربردی­‌ترین محصولات را که نمونه‌­ی آن در هیچ موسسه­‌ای وجود ندارد، تولید نماید و مهم­‌تر از همه اینکه این محصولات از پشتیبانی فنی و علمی کاملا ویژه برخوردار است.

سوالات متداول

آکادمی عربی برای راحتی خریداران و حفظ حقوق شما، از برنامه اسپات پلیر جهت ارائه فایل‌ها استفاده میکند.

پس از خرید دوره توسط پشتیبان یک کد لایسنس در اختیار شما قرار میگیرد.

کافیست متناسب با سیستم عاملی که تمایل دارید دوره را در آن مشاهده کنید، ورژن مورد نظر خود (ویندوز، مک، اندروید) را دانلود و نصب کنید و کد لایسنس نخود را کپی و در برنامه‌ای که نصب کردید وارد کنید.

نکته مهم: هر لایسنس فقط و فقط روی یک دستگاه قابل فعالسازی است. لطفا دقت فرمایید!

شما اسپات پلیر رو می‌تونید با موبایل، لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی مشاهده کنید اما باید حواستون باشه که برای هر استفاده کننده یک کد لایسنس وجود دارد و این کد وقتی روی سیستم شما نصب میشه هیچ کسی دیگه ای از اون نمیتونه استفاده کنه در حقیقت با این کار ضریب امنیتی این موضوع را بالا بردیم تا اون دانش آموزی که داره هزینه میکنه حقی ازش ضایع نشه و مثل 99درصد محصول‌هایی که توی بازارهستند و کپی میشن، اینجا امکان کپی شدن وجود نداره و در حقیقت این اختیار و اعتبار فقط برای دانش آموزی هست که اومده هزینه کرده و با آکادمی عربی اعتماد کرده.

با توجه به پوششی که داخل دوره‌های زنگ عربی وجود دارد، شما حتی اگر خود کتاب درسی را اصلاً نداشته باشید یا اصلاً باز هم نکنید هیچ اتفاقی نمیفته.

چون ما نه تنها کتاب درسی رو کامل پوشش میدیم و جز به جز بررسی می‌کنیم، علاوه بر اون  بخشی رو هم به عنوان کارهای تکمیلی و تمرین‌های تکمیلی و اضافه‌تر در نظر گرفتیم.

برای این منظور شما سه راه ارتباطی با ما خواهید داشت:

یک – شما میتوانید از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18 با شماره 22869161-021 تماس بگیرید 

دو- به دایرکت پیج رسمس آکادمی عربی به آدرس (arabiacademy.ir) پیام دهید و مشکل خود را مطرح کنید.

سه- در واتساپ به شماره ی 09030681821 پیام داده و مشکل خود را مطرح کنید.

دسترسی به استاد دوره با توجه به زمان و امکان محدودی که وجود داره با هماهنگی مجموعه آکادمی عربی و مدیر داخلی آکادمی امکان پذیر هست.

 اما پیش‌بینی ما این است که چون دوره‌ها به تنهایی به طور کامل تمام نیاز دانش‌آموزان را برطرف می‌کند کمتر ممکنه دانش‌آموز نیاز داشته باشه که هزینه اضافه تری برای کلاس خصوصی پرداخت بکنه.

ضمن اینکه این ارتباطی که توی بخش پشتیبانی و رفع اشکال هست این بخش نیاز دانش‌آموز به ارتباط با استادش رو هم پوشش میده اما اگر دانش آموزی باشه که به هر دلیلی برای تکمیل کارش یا برای قرص شدن و محکم شدن دلش نیاز به این موضوع داشته باشه، بله ما این امکان را هم میتونیم فراهم کنیم.

ارسال درخواست مشاوره