قصه‌ی تولد محصول تِتیس (نمونه سوال عربی)

تا حالا شده معلمت امتحان عربی بخواد بگیره ولی نمونه سوال عربی به همراه پاسخنامه واسه تمرین نداشته باشی؟

یا مثلا برای همون امتحان پایان ترم عربی و امتحان نیم ترم عربی با کلی بدبختی سوال گیر بیاری ولی پاسخ نداشته باشه؟!

احتمالا همیشه تو ذهنت این سوال بوده که یعنی میشه هرچی نمونه سوال امتحانی عربی میخوام یه جا و مرتب قابل دسترس باشه برام؟!
خب بخش تتیس (نمونه سوال تشریحی درس عربی) روی سایت آکادمی عربی دقیقا برای همین ساخته شده.

تِتیس (نمونه سوال عربی) شامل چه چیزهاییه؟

 

این نمونه سوالات عربی توسط تیم تالیف آکادمی عربی برای موفقیت هرچه بیشتر شما دانش آموزان عزیز تهیه شده اند.

از پایه هفتم تا دوازدهم هم براتون نمونه سوال‌های درس به درس (ویژه قواعد، ترجمه و … هر درس به صورت مجزا) قرار دادیم و هم یکسری نمونه سوال امتحانی که امتحان میان ترم عربی و امتحان پایان ترم عربی رو برای شما شبیه سازی کنند.

ویژگی مهم‌تر این نمونه سوالات این هست که همگی دارای پاسخنامه هستند و شما میتونین تسلط خودتون به مباحث رو با اونها بسنجید.

مشاهده و دانلود نمونه سوال عربی

چجوری میتونم این نمونه سوالات عربی رو دانلود کنم؟

شما با خرید محصول نمونه سوال عربی با قیمت بسیار ناچیز، میتونین به مدت یکسال به بانک نمونه سوال عربی به همراه پاسخنامه دسترسی داشته باشید و نمونه سوالات عربی رو دانلود کنید تا در امتحان عربی بتونین نتایج خوبی بگیرین. این نمونه سوالات به صورت سالانه به روز رسانی خواهند شد.

چرا باید نمونه سوال عربی رو از "آکادمی عربی" تهیه کنم؟

آکادمی عربی به عنوان “اولین و تنها” مجموعه تخصصی آموزش عربی از پایه هفتم تا پایه دوازدهم به دلیل اینکه صرفا و تخصصی به موضوع درسی عربی و راهکارهای آموزش و یادگیری آن می‌پردازد، این توانایی را دارد که در هر بازه زمانی متناسب با نیاز دانش آموزان کامل­‌ترین و کاربردی­‌ترین محصولات را که نمونه‌­ی آن در هیچ موسسه­‌ای وجود ندارد، تولید نماید و مهم­‌تر از همه اینکه این محصولات از پشتیبانی فنی و علمی کاملا ویژه برخوردار است.