جمع بندی درس عربی یکی از مهم‌ترین بخش‌های پایانی درس خواندن برای هر دانش آموز کنکوری است.

شاید یکی از موثرترین راه‌ها برای نجات درس عربی در کنکور سراسری، استفاده از نوعی جمع‌بندی برای درس عربی تحت عنوان ” نکته و تست عربی” می‌باشد.

در مقاله ی “اهمیت دوره نکته و تست عربی کنکور” بطور کامل میزان اهمیت این دوره را شرح داده ایم. به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را حتما بخوانید.

اگر دانش‌آموز متوسط و قوی هستید، نکته و تست می‌تواند باعث رشد 20 الی 30 درصدی وضعیت عربی کنکور شما در کنکور سراسری گردد و اگر دانش‌آموزی هستید که تصمیم داشتید عربی را صفر و خالی رها کنید، نکته و تست می‌تواند شما را تا حدود درصد 50 کنکور سراسری برساند.

” نکته و تست” مسکّن است یا درمان؟

شاید به جرأت می‌توان گفت که ” نکته و تست عربی” به تنهایی نمی‌تواند شما را به درصد 100 عربی کنکور برساند.

ولی تصور کنید کارنامه‌ای که درصد عربی آن صفر است و این تصویر ذهنی را دوباره مجسم کنید، این دفعه با درصد 50، قطعا تاثیر آن در رتبه‎‌ و قبولی شما اصلا قابل مقایسه با حالت اول ( عربی صفر ) نخواهد بود.

نکته و تست عربی

کدام نوع نکته و تست بهتر است؟ آفلاین، آنلاین یا حضوری؟

اگر نکته و تست عربی را آخرین ایستگاه برای کسب موفقیت دانش‌آموز در نظر بگیریم، باید بگوییم که این ایستگاه، جای کوچک‌ترین اشتباهی از جانب دانش‌آموز نیست و باید بین 3 گزینه‌ی نکته و تست حضوری، نکته و تست آنلاین و نکته و تست آفلاین عربی، موردی را انتخاب کند که حتما او را به نتیجه می‌رساند.

بنابراین در ادامه‌ی این مقاله به بررسی مزایا و معایب و مقایسه این 3 گزینه می‌پردازیم.

مقایسه‌ی نکته و تست حضوری، آنلاین و نکته و تست آفلاین

1_ در حالت نکته و تست حضوری و آنلاین دانش‌آموز مجبور است از نظر زمانی همچون یک کلاس خود را با زمان شروع و اتمام نکته و تست هماهنگ کند ولی در پکیج آفلاین، زمان استفاده از نکته و تست کاملا شخصی سازی شده و در اختیار دانش‌آموز است.

2_ در نکته و تست حضوری و آنلاین، موضوع رفع اشکال که بسیار مهم و حیاتی است به صورت کلی و فقط در زمان دوره انجام می‌شود و بعد از اتمام دوره، دانش‌آموز به حال خود رها می‌شود. ولی در نکته و تست آفلاین آکادمی عربی دانش‌آموز از بیمه رایگان رفع اشکال و پشتیبانی آکادمی عربی تا شب کنکور استفاده می‌کند.

3_ مدت زمان دوره در نکته و تست عربی آنلاین یا حضوری معمولا بخاطر شرایط و محدودیت‌های موجود، کمتر از پکیج آفلاین آکادمی عربی است و در نتیجه مقدار تست و آموزش انجام شده در پکیج آفلاین آکادمی عربی از هر کلاس حضوری یا آنلاین   نکته و تست عربی قطعا بیشتر و کامل‌تر است.

4_ هدایایی چون فایل تست‌های احتمالی کنکور 1401 و آزمون‌های آنلاین نیز جزء سایر مزیت‌های نکته و تست آفلاین عربی آکادمی عربی در مقایسه با نکته و تست حضوری یا آنلاین درس عربی می‌باشد.