کارگاه نکته و تست عربی کنکور واقعا مفید است؟

هر سال زمانی که به چهار ماه پایانی قبل از کنکور می‌رسیم، برخی از داوطلبان کنکور سراسری که به هر دلیلی درس عربی را کنار گذاشته بودند و یا احساس رضایت از وضعیت خود ندارند، با شرکت در یک دوره‌ی فشرده تحت عنوان “نکته و تست” می‌توانند حداقل به میزان 50% وضعیت خودشان را در درس عربی برای روز کنکور بهبود ببخشند.

دوره‌ی نکته و تست عربی شامل چه چیزهایی است؟

کارگاه نکته و تست عربی کنکور شامل یک آموزش کامل اما خلاصه و فشرده به همراه تست است زیرا در درس عربی شما نمی‌توانید موضوعات زیادی را حذف کنید و مجبور هستید که اکثر مطالب را با ارتباط بین آن‌ها یاد بگیرید تا بتوانید در هنگام تست زدن، کاربرد مطالب آموزشی را به خوبی متوجه شوید.

یعنی در کارگاه نکته و تست عربی استاد ترابی از طول و تفصیل مطالب کاسته می‌شود و به جای آن تست‌های احتمالی و تیپ حل می‎‌شود.

نکته و تست عربی کنکور

 با دوره‌ی نکته و تست تا چه حد می‌توان پیشرفت کرد؟

اگر فرض کنیم که شما دانش‌آموزی هستید که عربی کنکور را کاملا کنار گذاشتید و برای درصد صفر خودتان را آماده کرده بودید، باید خبر خوبی به شما بدهیم، زیرا دوره‌ی نکته و تست عربی آکادمی عربی می‌تواند شما را حداقل به درصد 50 برساند.

برای آشنایی با انواع دوره های نکته و تست عربی (آنلاین، حضوری، آفلاین) و مقایسه معایب و امتیازهای هرکدام، مقاله ی “جمع بندی عربی با نکته و تست” را بخوانید.

این در حالی است که میانگین عربی کشور در کنکور سراسری، کمتر از 20 درصد است و در حقیقت شما می‌توانید بیش از  2 برابر درصد میانگین کشوری را فقط در ماه‌های پایانی کسب کنید.

بهترین برنامه برای جمع‌بندی مطالب در دوره‌ی “نکته و تست” چگونه است؟

نکته و تست عربی - مثل هلو

اگر به دنبال این هستید که در این ماه‌های باقی مانده تا کنکور 1401، درصد عربی خوبی در کنکور کسب کنید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره نکته و تست مثل هلو آکادمی عربی است که به جرئت می‌گوییم یکی از کامل‌ترین کارگاه‌های نکته و تست عربی موجود می‌باشد و یکی از مزیت‌های این دوره، آنلاین بودن آن است.

بدین صورت که بعد از خرید دوره، شما تا شب کنکور به 15 ساعت ویدئوی آموزشی برای عربی عمومی و 18 ساعت ویدئوی آموزشی ویژه دانش آموزان انسانی (عربی عمومی + اختصاصی) دسترسی خواهید داشت و از پشتیبانی و رفع اشکال زیر 4 ساعت آکادمی عربی تا شب کنکور بهره‌مند خواهید بود.

همینطور که از اسم این دوره مشخص است(دوره نکته و تست مثل هلو)، شما قرار است مثل هلو، عربی را یاد بگیرید و در کنکور درصد خوبی بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی “دوره نکته و تست مثل هلو – عربی عمومی” کلیک کنید.

و برای کسب اطلاعات از دوره ویژه دانش آموزان انسانی روی “دوره نکته و تست مثل هلو – عربی انسانی” کلیک کنید.

و یا از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح الی 18 عصر با شماره 22869161 – 021 در تماس باشید.

مثل هلو عربی رو یاد بگیر!