یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان در درس عربی از پایه هفتم تا دوازدهم، این است که وقتی به “شب امتحان عربی” رسیدیم، چطور مطالب را جمع‌بندی کنیم تا در امتحان عربی نمره‌ای عالی به دست بیاوریم.

البته بعضی از دانش‌آموزان هم در طول سال، به خوبی درس عربی را مطالعه نکرده‌اند و شب امتحان، دغدغه ترجمه متن‌های درس عربی و همین‌طور قواعد این درس برای امتحان آن‌ها را آزار می‌دهد.

آکادمی عربی به عنوان اولین مجموعه تخصصی درس عربی، این مشکل را به بهترین شکل ممکن برای تمامی پایه‌های متوسطه اول و دوم برطرف کرده است؛ به این صورت که، ما در آکادمی عربی بعد از بررسی‌ها و جلسات فراوان تصمیم گرفتیم محصولی تولید کنیم که بتواند آرامش شب امتحان را در درس عربی به دانش‌آموزان پایه‌های هفتم تا دوازدهم تمام رشته‌های تحصیلی تقدیم کند.

این بسته آموزشی که “شب امتحان” نام دارد و ما ایمان داریم برای درس عربی در شب امتحان، بهترین گزینه برای ارتقاء نمره امتحان تشریحی عربی است.

همچنین ما در سایت آکادمی عربی، برای شما دانش آموزان عزیز نمونه سوالات درس به درس عربی به همراه پاسخنامه برای تمامی پایه‌ها از هفتم تا دوازدهم و در تمامی رشته‌ها قرار دادیم که می‌توانید بطور رایگان از آن‌ها استفاده کنید.

برای دسترسی به نمونه سوالات روی “نمونه سوال عربی رایگان” کلیک کنید.

شب امتحان عربی

بسته شب امتحان کامل‌ترین بسته آموزش و تمرین و آمادگی امتحانات تشریحی عربی هفتم تا امتحانات تشریحی عربی دوازدهم است که امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

  1. آموزش ویدئویی خلاصه و کاربردی برای امتحان عربی:

ما چون می‌دانیم چقدر زمان دانش‌آموزان در شب امتحان عربی محدود است، به همین دلیل تمام قواعد را به طور خلاصه و کاربردی و کاملا منطبق با کتاب‌های عربی نظام جدید با بهترین معلم‌های عربی مدارس و آموزشگاه‌های برتر کشور آماده کرده‌ایم.

  1. جزوه کلاس:

از آن‌جا که بعد از دیدن آموزش‌های ویدئویی در مدت زمان باقی مانده تا امتحان عربی نیاز به دوره و مرور دارید، برایتان جزوه کلاس را به صورت آماده و تایپ شده تنظیم کرده‌ایم تا نیازی به نوشتن و وقت تلف کردن نداشته باشید و تا لحظه ورود به جلسه امتحان، بتوانید مطالب را مرور کنید.

  1. جزوه جمع‌بندی جملات و لغات مهم هر درس:

چون بخش زیادی از نمره امتحان عربی به موضوع ترجمه و معنی لغت وابسته است و ممکن است شما جملات و لغات مهم هر درس را نشناسید، ما آن‌ها را به صورت یک جزوه جمع و جور و مرتب برایتان آماده کرده‌ایم تا وقتی در شب امتحان دچار کمبود وقت شدید، بتوانید بدون مشکل و نگرانی ترجمه‌ها را بخوانید و نمره کامل آن‌ها را به‌دست آورید.

  1. جزوه جمع مکسر و مترادف و متضاد:

تمام جمع‌ مکسرهای مهم و مترادف متضادهای هر درس را برایتان به طور تفکیک شده در جزوه‌ای جداگانه جمع‌بندی کرده‌ایم.

  1. حل تمام تمرین‌های کتاب درسی:

یکی از چیزهایی که در امتحان عربی به شدت مورد نظر طراحان سوالات امتحان تشریحی است، تمرین‌های کتاب درسی و ترجمه‌ی آن‌ها می‌باشد که ما در پکیج “شب امتحان عربی” تمام آن‌ها را برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم آورده‌ایم.

  1. حل ویدئویی نمونه سوال امتحان عربی:

قطعا 5 ابزاری که در قسمت‌های قبلی این پکیج عربی شب امتحان گفته شد، به طور کامل می‌تواند نمره عربی عالی در امتحان تشریحی عربی را برای شما تضمین کند ولی ما برای اطمینان بیشتر و به عنوان “هدیه این پکیج” یک نمونه امتحان تشریحی ترم اول و یک نمونه ترم دوم برای شما حل کرده‌ایم تا روش حل را هم یاد بگیرید.

ضمنا برای دسترسی به بانک کامل و استاندارد سوالات عربی هفتم تا دوازدهم که به صورت درس به درس، میان‌ترم، پایان‌ترم و … با پاسخ تشریحی می‌باشد، می‌توانید روی “نمونه سوال رایگان عربی با پاسخنامه” کلیک کنید.

حالا شما تجسم کنید تمام این امکانات از طرف تنها مجموعه تخصصی درس عربی در اختیار شما قرار می‌گیرد، آیا بهانه‌ای برای کسب نمره عالی خواهید داشت؟

در درس عربی به هرچیزی نیاز دارید، روی آکادمی عربی حساب کنید و شب امتحان را بدون استرس بگذرانید.

این بسته برای تمامی پایه‌ها و به مدت محدود با قیمت 45 هزار تومان قابل خرید میباشد. برای مشاهده و خرید “بسته شب امتحان” کلیک کنید.

معرفی بسته آموزشی شب امتحان آکادمی عربی

برای دیدن کلی محتوای رایگان، ما رو در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید:

اینستاگرام آکادمی عربی

کانال آپارات آکادمی عربی