کلاس عربی

چرا بهترین راه برای یادگرفتن عربی «کلاس رفتن» است ؟

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری زبان عربی، شرکت در کلاس عربی است. در کلاس عربی چون دانش آموز با معلم در تعامل مستقیم است، می‌تواند در هر قسمتی که برای او سوالی پیش آمد، سوال خود را بپرسد. از طرفی یکی دیگر از نکات مهمی که در کلاس عربی وجود دارد این است که دانش آموز به نظم خوبی برای پیشبردن اهداف خود برای رشد در درس عربی می رسد.

اهمیت شرکت در کلاس عربی؟

علاوه بر مواردی که ذکر شد، چون در درس عربی ارتباط بسیار گسترده و معناداری بین مطالب درسی وجود دارد و یا به عبارت بهتر هر مطلبی به مطالب قبلی ربط دارد و بسیاری از سوالات، از حالت ترکیبی و پیوسته برخوردارند، نیاز است تا به کمک یک استاد یا راهنما، دانش آموز با این ارتباطات بین مطالب آشنا شود و شکل کاربرد و استفاده از آن ها را در سوالات تشریحی و تستی بیاموزد و انجام این کار از روی جزوه یا کتاب عربی و بدون حضور استاد، معمولا وقت و انرژی زیادی از دانش آموز می‌گیرد که در نتیجه باعث دلزدگی و رها کردن مطالعه عربی می‌شود.

کلاس عربی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

کلاس خصوصی عربی بهتر است یا گروهی

در حقیقت نمی توان پاسخ مشخص و واضحی به این سوال داد، زیرا نوع یادگیری افراد کاملا متفاوت است، برخی از دانش آموزان در فضای فردی و خصوصی نمی توانند بازدهی خوبی داشته باشند و باید یادگیری آن‌ها در کنار افراد دیگر و به صورت کار گروهی و دسته جمعی اتفاق بیفتد و بعضی از دانش‌آموزان در حضور افراد دیگر امکان ایجاد تمرکز کافی برای یادگیری ندارند و باید به صورت خصوصی آموزش ببینند.

پس می توان گفت بهترین روش بین خصوصی و یا گروهی، چیزی است که با توجه به ویژگی های شخصیتی خودتان تشخیص داده اید.

هزینه کلاس عربی

یکی از دغدغه‌های دانش آموزان برای شرکت در کلاس عربی، هزینه کلاس عربی است. آن‌ها می‌خواهند بدانند هزینه شرکت در این کلاس ها چه میزان است. هزینه کلاس به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی از قبیل کلاس خصوصی یا گروهی بودن، سابقه تدریس معلم، محل برگزاری کلاس و … .

هزینه کلاس عربی

چرا کلاس های آکادمی عربی؟

ابتدا باید به این مقدمه توجه کنید که شما با انتخاب «آکادمی عربی» در حقیقت سرنوشت تحصیلی تان در درس عربی ( از متوسطه اول تا کنکور) را به مجموعه ای می‌سپارید که « اولین مرکز تخصصی آموزش درس عربی» است و کارهای تحقیقاتی و آکادمیک در زمینه آموزش درس عربی با هدایت و نظارت « استاد مهدی ترابی» و تیم تحت نظر ایشان در این مجموعه صورت گرفته است و به همین دلیل ،یادگیری درس عربی در این مجموعه تفاوت‌های زیادی با سایر مجموعه‌ها و حتی کلاس خصوصی سنتی دارد که در این جا مهم‌ترین موارد را ذکر می‌کنیم:

◄ یافتن مشکل – ارائه راه حل :

ابتدا با تکمیل پرسشنامه تخصصی و یک جلسه مشاوره رایگان، ایراد شما و دلیل نتیجه نگرفتن در درس عربی، موشکافانه بررسی و پیدا می شود و سپس بهترین روش یادگیری عربی ( متناسب با سبک یادگیریتان) به شما معرفی می شود .

◄تنوع کلاس ها

گروهی حضوری – نیمه گروهی حضوری ( VIP) – خصوصی

گروهی آنلاین – نیمه گروهی آنلاین – خصوصی انلاین

◄ پکیج کامل پشتیبانی و پیگیری

آموزش بدون پیگیری و آزمون و آزمون بدون رفع اشکال هیچ گاه باعث نتیجه خوب و موفقیت آمیز نخواهد بود و ما در « آکادمی عربی» این بخش را همچون بخش آموزش خلی خوب بلدیم و اجرا می کنیم.

◄بهترین نتیجه در مقابل مناسب ترین هزینه

ما همراه و مشاور شما هستیم که بتوانید به راحتی ، با مبلغی که برای درس عربی تصمیم دارید هزینه کنید، بهترین نتیجه را کسب کنید.

◄پشتوانه علمی و تیم قوی

« آکادمی عربی» با مدیریت و برنامه ریزی و نظارت علمی و عملی شخص « استاد مهدی ترابی» ( رزومه را در صفحه اول سایت مطالعه بفرمایید.) و به همراه تیم آموزش دیده‌ی ایشان که شامل فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر دولتی در رشته های عربی و حقوق می باشد ، به عنوان مدرس و مولف و اتاق فکر علمی و تیم تولید محتوا فعالیت می کنند که این ، قوی ترین تیم علمی آموزشی کشور در درس عربی می باشد.

◄ و ….